021-56908812

درباره ما

شرکت کیمیا فام ایرانیان

تولید کننده انواع قطعات و مجموعه های فلزی و خودرویی

شرکت کیمیا فام در افق چشم‌انداز، سازمانی است سرآمد و پیشرو با مشخصات زیر:
– برند برتر در زمینه‌ی تولید انواع قطعات خودرو
– دارای سیستم‌های سازمانی، اطلاعاتی و ارتباطی با مشتریان
– دارای جایگاه مناسب درزمینه‌ی جلب رضایت و خشنودی مشتریان، کارکنان و سایر ذینفعان سازمان
– اخذ سهم بیشتر از بازار برای قطعات خودرو بین رقبای داخلی
– دارای مزیت رقابتی کیفیت، قیمت‌های رقابتی، تحویل به موقع، – توان مالی و توسعه‌ی سطح تکنولوژی توسعه‌ی محصول و مشتریان

شرکت کیمیا فام ایرانیان به‌عنوان تولیدکننده‌ی انواع قطعات و مجموعه‌های فلزی خودرو ، در چارچوب راهبردها و سیاست‌های کلان سازمان، مــأموریت دارد :
با بهره‌مندی از دانش و تجربیات کارکنان، و فن‌آوری و تجهیزات موجود، نیاز مشتریان را در زمینه‌ی تولید محصولات باکیفیت مطلوب و منطبق بر الزامات فنّی مشتریان مرتفع ساخته و برای جلب حداکثر رضایت، اعتماد و خشنودی تمامی ذی‌نفعان سازمان از طریق نوآوری در جهت بقاء و سودآوری سازمان تلاش نماید.

شرکت کیمیافام در سال 1384 با هدف تولید و پوشش دهی انواع قطعات و مجموعه های فلزی خودرویی و غیر خودرویی تاسیس و راه اندازی گردید. این شرکت با گسترش فعالیتهای خود در سال 1388 با اخذ موافقت اصولی از وزارت صنایع و معادن نسبت به احداث کارخانه ی در شهرک صنعتی شمس آباد اقدام نمود ، تا بیش از پیش بخش قابل توجهی از نیازمندیهای صنایع خودروسازی و قطعه سازی کشور را تامین نماید.

این شرکت در حال حاضر در کارخانه ای به مساحت 5000 متربع با بهره گیری از قابلیت های نیروی انسانی مجرب ، ماشین آلات و تجهیزات مناسب و همچنین با اتکا به افزایش ظرفیت تولید ایجاد شده آماده است بیش از پیش بخش قابل توجهی از نیازمندیهای صنایع خودروسازی و قطعه سازی کشور را با کیفیت ممتاز ، قیمت مناسب و تحویل به موقع تامین نماید.

Slot Joker123